EUCO® Titan

image001

 

 

Мобільна система утилізації вторинної сировини (біогазова установка)

titan

Система переробки сировини EUCO® Titan, розроблена у 1995 році, постійно вдосконалюється і модернізується для ще кращої ферментації, насамперед, сільськогосподарських культур.

Високий рівень ефективності приваблює не тільки підприємців аграрної промисловості, але й інвесторів міжнародних і національних енергетичних компаній. Розроблений проект нашої системи EUCO® Titan дозволяє швидко і надійно встановити і ввести в експлуатацію біогазову установку.

Надійність роботи
Всі операційні блоки керування процесом ферментації оптимально налаштовані: рівномірне завантаження вторинної сировини, ефективна технологія перемішування, високий клас безпеки системи вимірювальних приладів — все в поєднанні з професійною технологією управління забезпечує надійну роботу установки і безперервний процес ферментації. Наша команда технічного обслуговування працює цілодобово, аби вчасно надати вам допомогу.

Принцип роботи
Мінімальні розміри нашої системи переробки потребують значно менше місця, ніж інші біогазові установки. Його привабливий зовнішній вигляд чудово впишеться у ландшафт сільської місцевості, а рівень шуму і запаху викидів відповідає всім вимогам правових норм.
Можливе також регулювання системи: модульна конструкція дозволяє підвищити встановлену потужність у потрібний час.

image009Загальна структура заводу:

 

 

 

 1. Дозування (подача сировини);
 2. бак для змішування;
 3. високопродуктивний ферментер;
 4. вторинний ферментер;
 5. блок керування (міні-ТЕЦ з системою управління і розподілу субстрату);
 6. трансформаторна підстанція;
 7. герметична ємність для бродіння;
 8. сепаратор (не зображено).

image001EUCO® TS
Високопродуктивний ферментер

   Технічно та на мікробіологічному рівні доведено, що високопродуктивний ферментер перевершує звичайні круглі бродильні резервуари. Його витягнута по горизонталі форма була розроблена для бродіння біомаси з дуже високою часткою сухої речовини — можлива навіть суха ферментація.

У EUCO® TS горизонтальна лопать мішалки перемішує тверду сировину з попередньо ферментованим матеріалом. Мішалка приводиться в дію на обох кінцях за допомогою 3 кВт приводу (крутний момент 35000 Нм). Можливість переміщення мішалки і її окремих лопатей в баку забезпечує оптимальне перемішування і допускає роботу з великими об’ємами субстрату. Основна функція EUCO® TS полягає в скрапленні (гідролізі) твердих вихідних матеріалів. Таким чином, вони добре засвоюються в ферментері. Гідроліз і пов’язана з ним гомогенізація матеріалу додатково знижує витрати на наступних етапах. Під час гідролізу у ферментері вже виробляється близько 50 % біогазу.
image012   Завдяки цим характеристикам EUCO® TS забезпечує великий вибір вихідних матеріалів і, в поєднанні з вторинним ферментером, максимальний вихід газу із сировини. Контроль температури та рівня заповнення, а також аналіз біогазу, забезпечує надійну і безперебійну роботу.

   EUCO® TS встановлює нові стандарти для ефективного отримання біогазу із енергетичних культур.

Ефективне перемішування в ферментері має такі переваги:
 • рівномірний розподіл температури;
 • попередження утворення пінистої поверхні;
 • запобігання та мінімізація осідання твердих часток;
 • безперервне видалення газу;
 • інтенсивне перемішування свіжого субстрату;
 • безперервний контроль процесу ферментації;
 • низькі експлуатаційні витрати і витрати на ремонт;
 • високий питомий вихід газу.

Результат: максимальна ефективність

EUCO® TS забезпечує найбільшу варіацію вибору сировини, максимальну швидкість завантаження в поєднанні з стабільним отриманням біогазу.

 Переклав Ігор Сергієнко