Vitosolar 300-F від компанії Viessmann

Комбінований конденсаційний котел Vitosolar 300-F – чергова новинка компанії Viessmann у галузі енергозбереження. У порівнянні із окремими компонентами, він значно компактніший і займає лише 1,5 м2.

Vitosolar 300-F   Vitosolar 300-F призначений для використання у приватних житлових будинках. Він встановлюється у нових будівлях, а також при модернізації існуючих. Головною особливістю такого котла є можливість підключення геліосистеми для покриття не лише потреб гарячого водопостачання, а й для підтримання температури води у подавальній мережі системи опалення. Система трубопроводів легко під’єднується справа або зліва за вашим вибором, а привабливий та сучасний дизайн установки додасть вишуканості підвальному приміщенню.

Невеликий блок складається із декількох головних елементів:

 1. настінний газовий конденсаційний котел Vitodens 200-W, або рідкопаливний котел Vitoladens 300-W;
 2. мультивалентний водонагрівач Vitocell 340-M;
 3. блок керування Vitotronic 200;
 4. насосна група.

Vitodens 200-W   Підвищення ефективності настінного газового конденсаційного котла Vitodens 200-W досягається за рахунок додаткової конденсації водяних парів із продуктів згорання. За рахунок цього значно зменшуються ваші витрати на енергоресурси. Теплообмінник Inox-Radial виконаний із високоякісної нержавіючої сталі, а модульний циліндричний пальник MatriX має довгий термін експлуатації та забезпечить низький викид шкідливих речовин. Вся продукція компанії Viessmann виготовлена у Німеччині, що гарантує вам високу якість та надійність роботи системи.

image750   Водонагрівач Vitocell 340-M оснащений гофрованим теплообмінником для ще кращої передачі теплоти від гарячої до холодної води. Об’єм бака-акамулятора складає 750 л, що за-безпечить безперебійну роботу системи опа-лення та гарячого водопостачання.

Vitotronic 200   Система керування Vitotronic 200 робить контролювання роботи Vitosolar 300-F легким та зручним. Даний контролер дозволяє також здійснювати регулювання підключеної сонячної системи.

image009   Установка обладнана високоефективними насосами із змінними швидкостями, які перекачують теплоносій у контурі опалювальної системи та системи сонячних панелей. Клас енергозбереження А забезпечить вам 70%-ву економію електроенергії у порівнянні із традиційними циркуляційними насосами.

Перевагами комбінованого конденсаційного котла Vitosolar 300-F є:

 1. Використання газового конденсаційного котла, який має досить високий ККД.
 2. 750-літровий бак, який забезпечує надійну роботу системи опалення та гарячого водопостачання.
 3. Можливість підключення системи сонячних панелей для додаткового нагрівання води бака-акумулятора.
 4. Вмонтовані ефективні циркуляційні насоси із високим класом енергозбереження.
 5. Низький рівень шуму та екологічна безпека, які відповідають всім європейським нормам.
 6. LCD-дисплей, що робить контроль за всіма компонентами системи легким та зручним.
 7. Можливість встановлення безпосередньо у підвальному приміщенні вашого будинку.
 8. Швидкість та легкість монтажу, адже установка надходить із заводу у готовому вигляді.

Автор статті Ігор Сергієнко